19 червня у рамках акції "Один день з головою району" коридорами влади "блукала" голова Петрівського РПД, переможець конкурсу "Лідер року" Черевко Ірина. Розпочалося знайомство з владними структурами з кабінету голови Петрівської райдержадміністрації. Господар кабінету Сергій Володимирович Завалій радо зустрів юну гостю. Відразу завязалася щира та досить таки серйозна розмова. Іру цікавили питання як державного, регіонального так і особистого характеру. Зокрема вона поцікавилася у Сергія Володимировича як розпочинається його робочий день, хто, на його думку, буде наступним Президентом України. Хвилювали Іру і питання стану доріг у районі, звернулася за допомогою у вирішенні екологічної проблеми рідного села Червонокостянтинівки - міліючого та брудного ставка. Запитала, чи є в планах очільника району літній відпочинок та що для нього значить родина. Звичайно, приміряла і крісло голови. В свою чергу Завалій С.В. поцікавився планами Іри на майбутнє: яку професію планує обрати, чи збирається повертатися після навчання на малу батьківщину. Також запропонував зробити перші три кроки на посаді голови райдержадміністрації. Іра окреслила три проблеми: дороги, сільські ФАПи та клуби, за що отримала високу оцінку діючого голови.
Наступним став кабінет першого затупника голови райдержадміністрації Панети Тетяни Григорівни, яка відразу уступила своє робоче місце Ірині. Тут Іру зацікавив стан підготовки шкіл району до запровадження Нової української школи, на що Тетяна Григорівна запевнила, що до 1 вересня усі перші класи будуть обладнані згідно вимог і на кожен клас виділино близько 60 тис. грн.
На жаль, голова районної ради Сакара Т.В. була в робочій поїздці, тому в її кабінеті юна депутатка спілкувалася з її заступником Івановою А.А. Антоніна Анатоліївна розповіла про структуру районної ради, процедуру розгляду питань та пообіцяла запросити на засідання профільних комісій та на сесію районної ради.
Також Іра мала змогу поспілкуватися з керівником апарату райдержадміністрації Семеховою О.О., начальником відділу управління персоналом Пронь С.А. та начальником відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури Горбанцем Г.М.
На завершення зустрічі керівництво району вручили Ірі подарунок на згадку, побажали здійснення мрій та висловили побажання бачити Іру, як молодого спеціаліста, на теренах Петрівщини.