20 - 22 вересня у с. Войнівка Олександрійського району з метою популяризації здорового способу життя та розвитку спортивного туризму в районах відбувся обласний зліт працівників освіти області зі спортивного туризму.

Нашу команду представляли В.О. Бойко – директор ЦДЮТ, Д.О. Суліма – методист РМК, Н.В. Корж– практичний психолог ЦДЮТ, В.М. Янишин – директор Іскрівської ЗШ І-ІІІ ст.., О.В.Чудний – вчитель інформатики Петрівської ЗШ І-ІІІст., Е.А. Яротник - керівник гуртка ЦДЮТ, С.В.Немазана - вчитель фізичної культури Новостародубської  ЗШ І-ІІІст., О.С.Дзюба – керівник гуртка ЦДЮТ, Якимович В.К. - вчитель географії Балахівської  ЗШ І-ІІІст.

Команда надзвичайних туристів постала перед журі та глядачами найяскравішою, найвеселішою, найдружнішою командою, за що й були щедро нагороджені аплодисментами та вигуками «Браво». У підсумку команда «Інгулецькі Екстрімали» вибороли:

І місце – у конкурсі туристської пісні;

ІІІ загально командне місце у конкурсній програмі серед 22 команд – учасниць.

На естафеті зі спортивного орієнтування наші члени команди виявили добрі знання з картографії. Вони знайшли 24 контрольні пункти, розставлені в лісі, і тут, звичайно, проявили неабияку кмітливість та винахідливість. Не гірше «Інгулецькі Екстрімали» показали себе і на «Смузі перешкод».

Не підкачали наші туристи і наступного дня. Дистанцію «Крос – похід» подолали п’ятими. У підсумку наша команда зайняли ІV загальнокомандне місце серед 22 команд – учасниць.

Але туристичний зліт – це не лише змагання. В першу чергу – це нові знайомства, гарний відпочинок, обмін досвідом, піднесений настрій, заряд енергії на цілий рік.