Сценарій проведення
фестивалю дитячої художньої самодіяльності
„Інгулецька росинка» в Новостародубському освітньому окрузі

(звучать фанфари)

Добрий день, дорогі друзі!
Правда, чудова ця фраза?
Вона зближає нас з Вами одразу!
Сьогодні, гадаю, якраз буде вчасно,
щоб був у Вас дійсно, чудовий настрій!
Упоравшись з ділом, хіба Вам не варто,
зустрітись із танцями, піснями, жартом!
То ж рада вітати я Вас в цьому залі!
На чудовому дитячому фестивалі!
Що зветься так просто «Інгулецька росинка»!
А скільки в цій назві приховано змісту !
І вже прийшла пора розпочинати,
Тож просимо всіх оплесками привітати!

Наш фестиваль відкриває сьогодні перед Вами нові юні обдарування та запале на небосхилі нашої маленької Батьківщини нові яскраві зірочки, що продемонструють сьогодні свої здібності у вокальному та хореографічному жанрах.
Талановиті співаки, танцюристи та жартівники будуть виступати у 4 вікових категоріях :
- 5-8 років;
- 9-11 років;
- 12-15 років;
- 16-17 років.

А оцінювати виступи учасників буде журі у складі (ологошення членів журі)

Нехай веселкою таланти квітнуть,
Нехай росинка Вам відкриє путь,
Щоб пишалася талантами земля
І прославлялася Петрівщина моя!

До вашої уваги виступ найменших зірочок нашого фестивалю – це учасники першої вікової категорії у вокальному жанрі. І першою відкриє її вихованка Новостародубського дошкільного навчального закладу «Дзвіночок» Міщенко Іринка з піснею «Дощик».
(виступ)

Сьогодні перший день весни і ми чекаємо від неї щось нового. Тож запрошую Адам Єву, ученицю Новостародубської ЗШ І-ІІІ ступенів заспівати для Вас пісню «Нова» Зустрічайте!
(виступ)

А чи звернули ви увагу на те, які зіроньки яскраві стали на небі? Саме про таку «Зіроньку» і заспіває учениця Новостародубської ЗШ І-ІІІ ступенів Сидоренко Катерина. Запрошуємо!
(виступ)

А тепер поринемо у вир танцю. Тож запрошуємо першого учасника хореографічного жанру - вихованців Новостародубської музичної школи з українським народним танцем «Ой лопнув обруч».
(виступ)

З приходом весни просипається вся природа: і рослини, і тварини. І сьогодні до нас завітали «Веселі жабенята» з Новостародубської ЗШ І-ІІІ ступенів. Зустрічаємо їх!
(виступ)

В душі у кожної дитини краплина творчості дрімає
І де проявиться вона, іще ніхто із нас не знає.
Чи в танці запальнім, що радує всіх нині,
Чи піснею, про пташку на калині.

Другу вікову категорію, а саме учасників «Інгулецької росинки» 9 – 11 років, відкриє пісня «Промінчик» у виконанні учениці Червоносільської ЗОШ І-ІІ ступенів Ковальчук Діани. Оплески!
(виступ)

Через кілька днів усі представники сильної статі будуть вітати жінок з їхнім святом. А як це виходить у Мірошника Дмитра та Дениско Юлії, учнів Новостародубської ЗШ І-ІІІ ступенів, вони покажуть у жартівливому танку «Залицяльник». Зустрічаємо!
(виступ)

А зараз на цій сцені виступають вихованці Новостародубської музичної школи з танком «Янголи». Привітаємо їх оплесками!
(виступ)

Іще одна зграя зірочок палахкотить на нашому синьоокому небосхилі – це третя вікова категорія 12 - 15 років. І першою її представить Трипадуш Дарина, учениця Чечеліївської ЗШ І-ІІІ ступенів піснею «Україна». Запрошуємо!
(виступ)

Пісню про добро французькою мовою Ви почуєте у виконанні Пужняк Наталії, учениці Балахівської ЗШ І-ІІІ ступенів. Зустрічаємо!
(виступ)

Як приємно, що наші діти, вивчаючи і запроваджуючи іноземну мову, звичаї та культуру, не забувають про традиції свого народу. «Пам’ятай про Україну» - виконує дует у складі Сімонової Вікторії та Вибрика Дмитра з Чечеліївської ЗШ І-ІІІ ступенів.
(виступ)

Запрошуємо на нашу сцену ученицю Новостародубської ЗШ І-ІІІ ступенів Сидоренко Вікторію з піснею «Відлітають журавлі».
(виступ)

Дивлячись на радісні обличчя в нашому залі хочеться вам побажати…. Та краще за мене скаже Костюк Елеонора з Новостародубської ЗШ І-ІІІ ступенів в пісні «Побажання».
(виступ)

Ми сьогодні вже чули пісні українською та французькою мовою, бачили українські народні таночки. А от учні Новостародубської ЗШ І-ІІІ ступенів Казязян Марета та Мачкалян Діана порадують вас армянським танком «Шалахо». Зустрічаємо.
(виступ)

А тепер знову поринемо в українські народні ритми. Почувши цю мелодію Ваші ніжки теж почнуть танцювати. Запрошую хореографічний ансамбль Новостародубської ЗШ І-ІІІ ступенів. Оплески!
(виступ)

І найстаршу вікову категорію сьогодні відкриває Дорошенко Лариса з Новостародубської ЗШ І-ІІІ ступенів з піснею «Вчителі», яку вона присвячує всім вчителям рідної школи.
(виступ)

Пісню «Мова єднання» Вам дарують – Мотько Роман та Злакаман Неля. Запрошуємо оплесками!
(виступ)

«Рок-н-ролл» - такий запальний танок Ви побачите у виконанні учнів Новостародубської ЗШ І-ІІІ ступенів. Зустрічаємо!
(виступ)

А завершить наш фестиваль король танців – вічний вальс у виконанні учнів Балахівської ЗШ І-ІІІ ступенів Мітякової Юлії та Шейка Владислава.
(виступ)

Ось і закінчилися виступи наших учасників та прийшов час для відпочинку, а журі для визначення переможців. (радиться журі)
Слово для підведення підсумків надається директору Центру дитячої та юнацької творчості Бойко Валентині Олексіївні.
Дякуємо учасникам за чудові пісні, веселі танці, журі за гарне оцінювання, вболівальникам за оплески, та всім, хто до нас сьогодні завітав!