Умови
проведення районного етапу Всеукраїнського конкурсу
мультимедійних проектів «Врятувати від забуття»

Організатори: Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України за підтримки музею Української революції 1917—1921 років, Київського міського будинку учителя, Інституту історії України НАН України та Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України.
Мета конкурсу: Історія у сучасній Україні є складним суспільним питанням. Про неї багато сперечаються, подіям та особам надають різні, інколи прямо протилежні оцінки. При цьому практично не чути голосу свідків цієї історії – наших батьків, дідів і бабусь. А кожне нове покоління оцінює минуле з позиції власного життєвого досвіду. І це нормально! І такий досвід є важливим для нас, сучасних громадян України.
Учасникам конкурсу надається можливість висловити свій погляд на історію України через власну родинну історію, зберегти для майбутніх поколінь свої враження та спогади про пережиті історичні події.
Вимоги до проектів: До участі у конкурсі допускаються мультимедійні проекти у вигляді аматорських документальних та постановочних (ігрових) фільмів та відеороликів. Формат – avi. Тривалість фільму не може перевищувати 5 хвилин.
У перших кадрах має бути чітко вказано авторів та назву конкурсної роботи.
До роботи слід долучити окремим файлом у форматі doc прізвище, ім'я та по-батькові автора (авторів), адресу, місце навчання, контактні телефони та електронні адреси.
Роботи представити на DVD дисках або інших електронних носіях.
Учасники: учні старших класів під керівництвом педагогів.