Умови
проведення районного етапу обласного фотоконкурсу
«Туризм нас єднає»,
присвяченого Міжнародному дню туризму


Мета і завдання конкурсу

Фотоконкурс проводиться з метою підвищення ролі пізнавального значення туризму та краєзнавства, патріотичного та естетичного виховання підростаючого покоління.
Мета проведення: удосконалення форм і методів краєзнавчої роботи, гурткової роботи в галузі спортивного туризму та краєзнавства; розвиток творчих здібностей, абстрактного мислення та інтелектуального потенціалу, художнього смаку учнівської молоді; виявлення і підтримка юних талантів. Учасники Фотоконкурсу:
У фотоконкурсі беруть участь: школярі, гуртківці позашкільних закладів.

Умови фотоконкурсу

Фотографії можуть бути як у чорно - білому, так і в кольоровому виконанні розміром 20х 30 см (формат А-4). На конкурс приймається до 4-х фотознімків в кожній номінації.
До журі подається оформлений пакет з фотографіями - це власне фотознімки та анкета до нього на окремому аркуші. В анкеті в обов'язковому порядку подається інформація: номінація, назва роботи ( лаконічне пояснення суті знімка), прізвище, ім'я, вік конкурсанта, назва колективу, навчальний заклад, клас, домашня адреса, контактний телефон, електронна адреса.

Увага!

Роботи, надруковані на ксероксному, неякісному, не пристосованому для друку папері до конкурсною розгляду не приймаються. Учасники конкурсу несуть відповідальність за достовірність даних про автора робіт.

Роботи представляються в таких номінаціях:

Дивосвіт природи (природні туристські об'єкти для подальшого використання засобами активного туризму);
Наші мандри (репортаж з подорожі засобами активного, спортивного туризму);
Туристські змагання, зльоти.

Вимоги та критерії оцінки робіт:

Загальна художня виразність робіт: вибрані автором виразні засоби і композиційні прийоми; зміст роботи (розкриття теми, відображення романтики туристських мандрівок, красу рідної природи, рідного міста тощо). Пріоритетними будуть знімки на яких зображені ситуації з присутністю учасників заходу в кадрі. Фотографії зі спортивного маршруту (географічна віддаленість (автономність) району подорожі; малосприятливій порі року чи складних природних умовах, динаміка ситуації).
Не приймаються до участі фото інших авторів, зокрема з Інтернету, що є порушенням законодавства України щодо авторських прав.