Умови
проведення районного етапу
Всеукраїнської акції «Юннатівський зеленбуд»


Мета і завдання акції: 
Головною метою акції є виховання господаря, формування творчої працелюбної особистості, економічної і екологічної культури учнів, привернення уваги органів влади, громадськості до проблем екології навколишнього середовища.
Завдання акції:
- залучення учнів до оздоровлення довкілля, збереження існуючих зелених насаджень, благоустрою парків, скверів, бульварів;
- створення нових парків, лісопарків, скверів та інших об’єктів зеленого будівництва з урахуванням вимог ландшафтної архітектури та садово-паркового мистецтва;
- оволодіння сучасними формами господарської діяльності;
- залучення до дослідницької діяльності з лісівництва;
- об’єднання зусиль лісогосподарських об’єднань, наукових і освітніх закладів з метою створення умов для професійної підготовки учнів в галузі лісництва;
- закладання шкілок, лісорозсадників у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах, лісництвах , на присадибних ділянках.

Учасники акції: До участі в акції запрошуються учнівські та педагогічні колективи загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, гуртки юних дослідників, ланки юних лісників, громадські молодіжні об’єднання екологічного спрямування, клуби, родинні колективи.

Вимоги до конкурсних матеріалів: 
Всеукраїнська акція «Юннатівських зеленбуд» включає в себе два розділи:
1. «Зелене коло рідного краю» - передбачає створення нових парків, скверів, лісових смуг, лісопарків навколо населених пунктів.
2. «Містам і селам – зелені мережива» - створення та утримання зелених насаджень, озеленення вулиць та присадибних ділянок, вирощування посадкового матеріалу декоративних дерев, кущів, квітів.
В залежності від місцевих умов, учасники акції можуть пропонувати свої розділи.

Підсумкові матеріали акції: Учасники акції за наслідками роботи оформлюють звіти, фотозфіти про проведену роботу, відеокасети (за можливістю) із записом роботи зі створення нових парків, лісопарків, скверів тощо, альбоми про досвід утримання зелених насаджень, вирощування плодово-декоративних дерев, кущів і квітів.