21.05.2016 р.

Сценарій

фестивалю  дитячих громадських організацій

«Живи й процвітай, Україно моя, для миру, для щастя, любові й добра»

Урочиста лінійка

Доброго дня дорогі друзі! Ми  раді вас вітати на щорічному фестивалі дитячих громадських організацій, на який зібралися найактивніші учасники громадського життя навчальних закладів нашого району. Сьогоднішній фестиваль присвячений 25-й річниці і пройде під гаслом «Живи й процвітай, Україно моя, для миру, для щастя, любові й добра».  

У глибину століть сягає історія нашого народу. Україна має багате й славне минуле. Вона виплекала Запорізьку Січ, славетну Києво-Могилянську Академію. Україна виколисала велетнів сили і духу - таких як Петро Сагайдачний, Богдан Хмельницький, Іван Сірко, Григорій Сковорода, Устим Кармелюк, Юрій Дрогобич, Тарас Шевченко, Іван Франко, Леся Українка, Михайло Грушевський... Цей перелік, можна продовжити й іменами наших сучасників, які примножують славу нашої Батьківщини. І в цьому році ми святкуємо 25-ту річницю проголошення незалежності нашої держави. Чверть століття для держави ще зовсім маленький термін, але так багато пережито її громадянами. Попереду шлях змін та перетворень, а торувати його вам, молодому поколінню, тож нехай він буде успішним та результативним.

Аня: Загони рівняйсь, струнко!

Начальник відділу освіти Петрівської районної державної адміністрації, загони дитячих громадських організацій загальноосвітніх шкіл району для проведення урочистої лінійки вишикувались і готові до проведення.

Фестиваль дитячих громадських організацій оголошується відкритим.

(гімн)

Слово для привітання надається начальнику відділу освіти Петрівської районної державної  адміністрації – Москальцю Григорію Леонідовичу.

(привітання начальника відділу освіти)

Як завжди на фестивалі ДГО ми підводимо підсумки, відзначаємо кращі органи учнівського самоврядування. За 2015-2016 навчальний рік Петрівським РПД проводилася робота в різних напрямках:

 • Робота волонтерських загонів по допомозі ветеранам ВВв та воїнам АТО;
 • Угода про співпрацю з волонтерською організацією «Допоможемо воїнам Петрівщини»;
 • Заходи патріотичного спрямування;
 • Реалізація проекту «Молодіжний сквер»;
 • Заходи по пропаганді здорового способу життя та ін..
 • акція «Ми пам’ятаєм їхні імена…»;
 • ХХІ Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості, присвяченого Всесвітньому Дню Землі „Від роду до народу, від народу до нації”.
 • Благоустрій територій школи та села в рамках проекту «Школа та село – наш дім, ми господарі в нім» та ін..

Хочеться відмітити, що в рейтингу ОПД наш РПД з входить до ІV кращих.

(нагородження)

Зараз я ознайомлю вас з програмою фестивалю і відповідальними особами за проведення кожного етапу та регламент часу. Після закінчення лінійки Вам надається 15 хвилин для переодягання і підготовки до виходу на етапи. Прохання до всіх учасників фестивалю і зокрема керівників загонів, чітко дотримуватися регламенту.

Отже, в програмі фестивалю:

З 9.45 до 11.30 години

 • Тематичні павільйони «Пізнаймо Україну разом» (інтерактивні форми роботи з учнівською молоддю), який проводить Дементьєва Наталія Василівна – 7 учасників.
 • Арт-майстерня «Живи, Україно, живи для краси» (створення квітів – символів України), відповідальними за яку є Добровольська Тетяна Анатоліївна (Балахівка, Богданівка, володимирівка), Бранець Дар’я Олександрівна (Ганнівка, Зелена, Іскрівка), Носова Наталія Сергіївна (Луганка, НВК, Новостародуб) та Алєксєйчик Олег Петрович (Хутор, Червонокостянтинівка, Чечеліївка) – 2 учасника.
 • Інтерактивний стенд-опитування «Україна суверенна – від витоків до сьогодення», відповідальна Вотусь Інна Миколаївна.
 • Вуличний університет «Україна у просторі і в часі» (конкурс постерів із захистом), відповідальна Швець Тетяна Миколаївна – 2 учасника.
 • Змагання з футболу, відповідальний Чудний Олег Васильович – 4 учасника.

 

Після конкурсів  буде обід (11.30-12.30), по закінченню якого на вас чекає друга частина фестивалю, в яку входить:

 • Флеш-моб «Я заквітчаю нашу Україну», відповідальна Дементьєва Наталія Василівна – 3 учасника.
 • Концертно – розважальна програма «Моя Україно, калиновий край, на крилах пісень ти до неба злітай»
 • Ігровий майданчик «Ми діти твої, Україно»

По закінченню концертно-розважальної програми відбудеться підсумкова лінійка.

Так, як ця база відпочинку на сьогоднішній день переходить в наші володіння , давайте збережемо її чистоту, її красу. Особливе попередження: ми знаходимося на березі річки, тому велике прохання в неї не заходити, не купатися і бути дуже обережними біля скель. Дуже прошу всі команди прибирати за собою кострові місця.

Отже, команди, через 15 хвилин збираємося кожен біля свого координатора.