Сценарій
районного родинного фестивалю
«Танцюємо і співаємо разом з батьками»

Моя сім’я і дорога родина —
Це тато, мама, бабця і дідусь,
Сестричка, братик і любов єдина,
І я у них також любити вчусь.
Мені тут тепло, затишно і тихо,
Надійно, світло, радісно завжди.
Мене в родині оминає лихо,
З усім на світі я біжу сюди.
Бо є любов, підтримка і увага,
Є тепле слово — щастя джерело.
Панує у родині в нас повага,
Любов прадавня, ласка і тепло.

- Доброго дня, дорогі учасники, гості, шановне журі! Ми раді вас вітати на щорічному районному родинному фестивалі «Танцюємо і співаємо разом з батьками»! Вже стало гарною традицією збирати в цій затишній залі творчі родини Петрівщини, в яких щодня в домівках лунає пісня та на свята ведуть танок. І сьогодні найталановитіші сім’ї нашого району подарують нам свято домашнього затишку, любові та добра.

- А оцінювати творчість родинних колективів буде наше шановне журі, яке сьогодні представляють…(оголошення членів журі)
- Відкриває наш родинний фестиваль співоча родина з Чечеліївки, яка вже неодноразово брала участь у фестивалі. Сім’я Трипадушів складається з 4 осіб: тата, мами та двох вродливих і талановитих донечок. Тато, Микола Миколайович, має музичний хист, тому й обрав професію вчителя музики. Крім того у нього є й захоплення – він на «ти» з технікою. Старша донечка Даринка, учениця 7 класу, старанна, відповідальна. Від тата перейняла захоплення музикою, від мами – рукоділлям. Саме такий дружній дует і представить родину Трипадушів на цій сцені. Зустрічайте їх з «Піснею про донечку».
Виступ


- Людське безсмертя з роду і до роду
Увись росте з коріння родоводу.
І тільки той, у кого серце чуле,
Хто знає, береже минуле
І вміє шанувать сучасне, -
Лиш той майбутнє
Вивершить прекрасне!
- Зустрічайте Олену Вікторівну та Діану Ковальчук з Червоносілля з піснею «Калинонька».
Виступ
- Ще одним постійним учасником фестивалю з часу його заснування є сім’я Дердів з с. Іскрівки: мама – Наталія Іванівна, яка працює помічником вихователя в дитячому садочку, зі своїм талановитим сином Віктором. Захопленням даної родини є спорт та подорожі рідною Україною, тому й колекціонують вони незвичні предмети – старовинні маєтки. А от вибір пісні, яку вони вам зараз подарують, був закономірним. Зустрічайте сім’ю Дердів з піснею «Мій рідний край».
Виступ


- В Улянки доці
Волошкові очі
Улюблених справ віночок
Голосочок, мов дзвіночок.
І весела, наче свято!
В неї щастя так багато.
Поділитись з кожним рада.
І танцює, і співає
Батькам душу зігріває.
- Такими словами характеризують в школі, Стець Уляну, ученицю 1 класу Петрівської ЗШ І ст., яка сьогодні завітала до нас разом з мамою Стець Юлією Володимирівною, вихователем ДНЗ «Рудана»
Зустрічайте Улянку та Юлію Володимирівнуз піснею «Мама і я»!
Виступ

- Наступна наша учасниця, весела, активна та допитлива, учениця 1 класу Петрівської ЗШ І ст., Лєнська Оля. Оля дуже любить співати, з задоволенням дарує свої пісні однокласникам на класних та шкільних святах, відвідує музичну школу по класу «Хоровий спів». Любить співати з мамою, молодшою сестричкою Софією та братиком Серафимом. Сьогодні Оля разом зі своєю мамою – Оленою Олександрівною подарують нам пісню «Як у нас на Україні». Привітаємо їх!
Виступ


- Приємно відмітити й те, що родинні зв’язки тримаються не лише в одній сім’ї. З с. Петрівського до нас завітали дві двоюрідні сестрички. Яремчук Віталіна Вадимівна – випускниця Петрівської ЗШ І-ІІІ ст., тепер працює секретарем у рідній школі. Їй притаманні витончена тактовність і доброзичливість, готовність прийти на допомогу. У 2009 році була переможницею районного конкурсу «Інгулецька росинка». А нещодавно Віталіна прийняла участь у першому районному молодіжному фестивалі «Співуча Петрівщина – 2012» і отримала відзнаку «Кращий дебют року». Її двоюрідна сестричка Куріленко Ірина навчається в 7 класі, відвідує гурток вокального співу «Барви дитинства» ЦДЮТ, була неодноразовим переможцем районного конкурсу «Інгулецька росинка», мріє стати відомою співачкою. Тож зустрічайте дівчат з піснею «Мова єднання».
Виступ

- З чим мамину любов нам порівняти?
Із сонечком, що світло шле й тепло...
Готова мама все для нас віддати,
Щоб дітям добре й сонячно було.
Чи з зорями її нам порівняти,
Що наче мрії, в небі миготять?
Матуся й зірку нам готова зняти,
Її на щастя дітям дарувать.
На цій сцені родина Трюхан з Володимирівки з піснею «Я вірю в чудеса». Зустрічаємо Людмилу Володимирівну та її синочка Костянтина.
Виступ

- Не менш талановитими є і наступні учасники, родина Степанюк із Балахівки. Захоплення цієї родини – в’язання, бісероплетіння та художня самодіяльність. Вони є активними учасниками загальношкільних свят. Тож зустрічайте Степанюк Марину та її маму Світлану Василівну з піснею «А зорі падають в траву».
Виступ

- А зараз на цій сцені з’явиться найчисельніша родина сьогоднішнього фестивалю, яка завітала до нас з Нового Стародуба. Це сім’я Сидоренків, до якої входять дві бабусі: Тамара Петрівна та Галина Іллівна, мама Ніна Андріївна та дві донечки: Катруся та Віка. Тому й уподобання цієї родини такі ж різноманітні: спів у колі родини та друзів, вирощування квітів, вишивка, малювання та багато інших. Тож зустрічаємо найкрасивішу та наймилішу половинку сім’ї Сидоренків з піснею «Україна вишивана».
Виступ

- І завершить наш фестиваль виступ, що відрізняється від всього ходу концерту. Адже наші українці славляться не лише чарівними голосами та мелодійними піснями. А уміють вони і гарно затанцювати. Тож зустрічайте родину Рябових з Петрового з танцем «Відображення». На сцені Олена Миколаївна та її донька Марина.
Виступ
- Дозвольте сьогодні усім побажати
Багато хороших і сонячних літ,
Дідусям і татам, бабусям і мамам,
Братам і сестричкам
Палкий наш привіт.
Ми до батьків сказати хочем слово,
Сповнене ніжності й любові.
Бо без батьків чого ми у світі варті –
Без маминої ласки і тепла,
Без батьківської строгості і жарту,
Без нашого родинного тепла.
“Родина”, “рід”, які слова святі!
Вони потрібні кожному в житті,
Бо всі ми з вами гілочки на дереві,
Що вже стоїть віки.
Це дерево – наш славний родовід,
Це батько, мати, прадід твій і дід.
Батько і мати – два сонця гарячих,
Що нам дарують надію й тепло,
Батько і мати у долі дитячій
Так необхідні, щоб щастя було !
- Ось і підійшов до кінця наш родинний фестиваль «Танцюємо і співаємо разом з батьками». Настав час дізнатися результати підсумків фестивалю. Для підведення підсумків фестивалю слово надається
______________________________________________________________.
(підсумки)
- Дякуємо родинам за чудові виступи та отриману насолоду від них. Бажаємо творчих злетів, гарного настрою, міцного здоров’я. До нових зустрічей!