Засідання координаційної ради волонтерів
- Деталі
-
Перегляди: 879
У Петрівському районі в рамках учнівського самоврядування створено постійно діючі волонтерські загони, які об’єднали понад 200 учнів.
Метою створення загонів є формування гуманного ставлення учнівської молоді до громадян похилого віку; встановлення постійного шефства над ветеранами ВВв, людьми похилого віку району; допомога воїнам АТО; проведення благодійних акцій, а також формування таких людських якостей, як: доброта, любов до людей, вміння слухати, розуміння потреб самотньої людини, здатність до співчуття, терпіння, порядність, толерантність, відповідальність, комунікабельність, творчий підхід до роботи, обізнаність в різних сферах життя та вміння розповідати.
9 листопада на базі ЦДЮТ відбулося засідання координаційної ради волонтерського руху учнівської молоді. На чергу денну виносилися наступні питання: організаційні засади роботи волонтерських загонів, перегляд відеопрезентації про діяльність волонтерських загонів та відеоролика для воїнів АТО від учнів Петрівської ЗШ І-ІІІ ст., зустріч з головою волонтерського руху «Допоможемо воїнам Петрівщини» Горністовою А.П. та головою ГО учасників АТО «Захисник Петрівщини», учасником АТО Савченком С.В.; передача продуктових наборів, одягу, малюнків, оберегів голові волонтерського руху «Допоможемо воїнам Петрівщини» та проведення тренінгу з основ волонтерської діяльності «Добро дій, добро твори, до людей з добром іди».
У ході засідання командири волонтерських загонів поділилися інформацією про свою роботу в шкільній та сільській громадах, Алла Павлівна розповіла про роботу дорослих волонтерів, про підготовку Новорічних посилок для воїнів АТО та закликала до прямої співпраці школи та сільської ради по формуванню посилок. Сергій Вікторович, в свою чергу, розповів про важливість отримання від дітей малюнків, оберегів та листів і дав відповіді на запитання учасників засідання. По завершенню зустрічі юні волонтери передали зібрані речі ГО учасників АТО «Захисник Петрівщини» та зробили фото на згадку.
Продовженням засідання стало проведення тренінгу, в ході якого в інтерактивній формі учасники визначили що таке «волонтер» та «волонтерство», найважливіші риси, характерні ознаки та принципи волонтерства, розіграли пантоміми щодо діяльності волонтерів, створили модель волонтера та запропонували волонтерські соціальні інціативи на рівні своєї громади.
Додому учасники координаційної ради поверталися з рядом завдань щодо діяльності волонтерських загонів на найближчий час та з гарним настроєм і новими друзями.