06 червня 2018 року відбувся щорічний гала-концерт переможців фестивалю дитячої творчості «Інгулецька росинка»  під назвою «Інгулецький зорепад».

Привітала маленьких зірочок, які прибули з усього району, начальник відділу освіти районної державної адміністрації Наталія Гавриленко. Від свого імені та за дорученням голови районної ради та райдержадміністрації побажала дітлахам гарно провести літні канікули, оздоровитися і з новими силами повернутися в школу знову здобувати знання.

На сцені у парку відпочинку селища Петрового звучали пісні у виконанні вокальних ансамблів «Барви дитинства» (Петрівська ЗШ І-ІІІ ст.), «Іскряночка» (Іскрівська ЗШ І-ІІІ ст.), «Веселка» (Петрівська ЗШ І ст.), квартету «Камертон» (Новостародубської ЗШ), тріо «Джерельце» (Чечеліївська ЗШ І-ІІІ ст.), солістів Сінкевич Марії, Петрарь Валерії, , Боричевської Уляни та хореографічних колективів «Калинка» (Новостародубська ЗШ І-ІІІ ст.), «Іскорки» та «Василина» (Іскрівська ЗШ І-ІІІ ст.).

Паралельно з концертом в імпровізованих майстернях керівники гуртків центру дитячої та юнацької творчості проводили майстер-класи.

Усім учасникам концертної програми були вручені солодкі подарунки, які надав спонсор свята – магазин «Оптовичок».

Свято стало гарним стартом для початку літніх канікул.