28 листопада 2018 року на базі Петрівського ЦДЮТ в рамках діяльності Петрівського РПД відбулося щорічне ток-шоу «100 запитань дорослому». Учасниками ток-шоу стали депутати Петрівської районної ради. На зустріч до юних парламентарів завітали голова Петрівської районної ради Сакара Тамара Вікторівна та заступник голови комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення, молодіжної політики та спорту, культури, туризм, освіти, сім’ї, жінок та дітей Панета Тетяна Григорівна.

У затишній, невимушеній атмосфері за чашечкою духмяного чаю півтори години спілкування промайнули як одна хвилина. Звичайно, за цей час прозвучало дуже багато запитань та, на жаль, цього часу було замало для того, щоб дати відповіді на усі питання, що турбують учнівську молодь Петрівщини. А питання стосувалися різних сфер життя громади району. Це і процеси децентралізації, і введення воєнного стану в державі, і стан доріг, і підвіз дітей до опорних шкіл та на районні заходи, і розвиток соціальної сфери району(досягнення та плани на 2019 рік), і плани на майбутнє, і що надихає на щоденну працю. Потік запитань наростав з кожною хвилиною. Відповіді Тамари Вікторівни та Тетяни Григорівни були щирими, вичерпними та зрозумілими для дітей.

На завершення зустрічі була укладена усна домовленість про ще одну зустріч, до якої члени РПД мають вивчити запити молоді своїх населених пунктів та напрацювати конкретні пропозиції до реалізації їх на території Петрівського району.

Фото на згадку, позитивні емоції, нові завдання для обох сторін і майбутня зустріч попереду.