30 листопада 2018 року відбувся щорічний районний фестиваль народно-мистецьких традицій «Благослови, мати…» , який проводиться з метою відродити традиції українського народу, зберегти його культурну спадщину.

У фестивалі взяли участь фольклорні гурти з 9 закладів загальної середньої освіти району. До уваги глядачів були представлені українські вечорниці, щедрування, обряди, пов’язані з зустріччю весни, вінкоплетінням, обжинками. Також фольклорні колективи  запросили на такі свята: Великдень, Покрова Пресвятої Богородиці, Параскеви-П’ятниці .

Поряд з традиціями і обрядами уже добре відомими, учасники фестивалю розкрили нові грані української обрядовості. Високий рівень підготовки, знання обрядів та акторської майстерності змусив журі довго дискутувати відносно переможців. Та все ж кращі учнівські фольклорні колективи були визнані переможцями та нагороджені грамотами відділу освіти райдержадміністрації: за І місце – колектив «Джерело» Чечеліївської ЗШ І-ІІІ ступенів, за ІІ місце - фольклорний гурт «Василечки» Богданівської ЗШ І-ІІ ст. та за ІІІ місце - колектив «Барва» Петрівського НВО. Перемогу у молодшій віковій категорії отримав гурт «Калинонька» Луганської ЗШ І-ІІІ ст. Усі інші учасники фестивалю були нагороджені дипломами центру дитячої та юнацької творчості у номінаціях.