5 грудня в Міжнародний день волонтера на базі Петрівського ЦДЮТ відбулося засідання Координаційної ради волонтерських загонів. Під час засідання волонтери пригадали історію свята, поділилися досвідом волонтерської діяльності в усіх напрямах, взяли участь у міні-тренінгу «Не смійся з мене». Метою тренінгу було показати юним волонтерам, що люди з обмеженими можливостями такі ж самі як і звичайні люди. Діти спробували уявити себе в ролі дітей з обмеженими можливостями та продовжити вислів «Мені сумно, коли…» та «Мені весело, коли…». Ця вправа показала, що юні волонтери добре розуміють потреби «особливих» дітей та знають, як їм допомогти адаптуватися в соціумі. Вправа «Надірване серце» не лише змусила замислитися над тим, якого душевного болю зазнають діти з інвалідністю, а й в окремих учасників викликала навіть сльози.

На засідання Координаційної ради до юних волонтерів завітала Панета Т.Г., перший заступник голови райдержадміністрації, яка привітала їх зі святом на вручила подяки районної ради та райдержадміністрації кращим волонтерським загонам: «Милосердя» Чечеліївської ЗШ І-ІІІ ст., «Милосердя» Іскрівської ЗШ І-ІІІ ст. та «Добрик» Луганської ЗШ І-ІІІ ст.. Ну і яке свято без подарунків? Тетяна Григорівна в знак вдячності та гарної роботи волонтерських загонів принесла в подарунок солодощі, якими наприкінці засідання поласували волонтери.

Традиційним стало і виконання практичного завдання. В рамках акції «Подаруй воїну новорічний настрій» юні волонтери розфарбували ялиночку-пазл, яка з їхніми побажаннями та новорічними смаколиками, зібраними дорослими волонтерами, вирушить на Схід України до наших воїнів-земляків.