15 березня на базі Петрівського ЦДЮТ відбулося засідання Координаційної ради волонтерських загонів учнівської молоді. На засідання завітала голова ГО «Допоможемо воїнам Петрівщини» Горністова Алла Павлівна, яка розповіла про стан волонтерської допомоги воїнам на Сході України, подякувала юним волонтерам від імені солдат за новорічні привітання та закликала підготувати адресні посилки до Великодня своїм односельчанам, які захищають східні кордони України. Тому вирішено уже розпочати щорічну акцію «Великдень разом» та поновити збір книг та спортивного інвентарю для акції «Дозвілля солдата».

Також організовано та проведено акцію «Перші паростки життя», метою якої є привернення уваги громадськості до проблеми випалювання сухої трави навесні, під час якого гинуть маленькі тварини та знищуються перші паростки рослин, до проблеми бездумного знищення первоцвітів заради хвилинного задоволення, до проблеми забруднення повітря димом.

З цією метою було розроблено інфографіку та роздано її жителям району, розклеєно на дошках оголошень, передано в районну газету та висвітлено в Інтернеті. Ще одним етапом акції стала «Обіцянка природі», де обіцянки берегти навколишнє середовище скріплювали «листочками-підписами».

Також члени Петрівського РПД готувалися до Всеукраїнської імітаційної гри у формі виборів "Я обираю Президента України", яка проводиться в рамках міжнародного проекту з громадянської освіти „М18 – Ми можемо більше!”.  Юні депутати ознайомилися з програмами кандидатів у Президенти, проаналізували їх, виділивши спільні та відмінні риси, спробували відгадати, кому з депутатів яка програма належить, висловили свої симпатії до певних програм. Діти вчилися аналізувати програму: на які пункти звертати увагу, відповіді на які питання шукати в програмі, чи вказані конкретні дії чи лише звучать загальні фрази, спів ставляти обіцянку з реальними можливостями її виконання.