21-22 березня відбулася ІІІ сесія ХІІ скликання Кіровоградського обласного парламенту дітей. Петрівський РПД представляли Єфімова Таня, Мороз Настя та Дементьєв Женя. Під час відкриття сесії підводилися підсумки роботи Р(М)ПД у міжсесійний період. Наш районний парламент дітей отримав І місце серед 30 районних, міських та ОТГ парламентів дітей, за що нагороджені Дипломом І ступеня обласного управління освіти, науки, молоді та спорту. Також Єфімова Таня відзначена як кращий голова комісії ОПД та прозвітувала про роботу комісії в обласній раді. Діяльність волонтерський загонів Петрівщини в сесійній залі облради представляв Дементьєв Женя.

Перший день був насиченим: зустріч з Денисом Анатолійовичем Абрамовим - представником Кіровоградського Державного центру регіонального розвитку про процеси децентралізації в області; участь у кооперативній стратегії "Світ громад" та квесті "Відоме - невідоме місто Кропивницький"; депутатська вечірка.

Другий день розпочався з Всеукраїнської імітаційної гри-моделювання "Я обираю Президента України!" та продовжився роботою в комісіях по напрацюванню проекту рішення на наступний міжсесійний період. На пленарному засіданні закриття сесії побажали успіху в новому етапі життя випускникам ОПД на намітили напрями діяльності до чергової сесії.